obs Den Boogerd | Donkerstraat 17 | 5308 KB Aalst | info@obsdenboogerd.nl | 0418-672626



Contact


obs Den Bogerd
Donkerstraat 17
5308 KB Aalst
info@obsdenboogerd.nl
0418 67 26 26

Directie
Marieke Spruijt
, directeur
06 20 24 85 60
directie@obsdenboogerd.nl


Teamleden
Roos Verhofstadt, leerkracht groep 1-2
roos@obsdenboogerd.nl

Natascha Bogers, leerkracht groep 1-2
natascha@obsdenboogerd.nl

Annemieke van de Meer, leerkracht groep 3-4
annemieke@obsdenboogerd.nl

Janneke Arnts, leerkracht groep 3-4
janneke@obsdenboogerd.nl

Phia Klip, leerkracht groep 5-6
phia@obsdenboogerd.nl

Arianne van Gelder, leerkracht groep 7-8
arianne@obsdenboogerd.nl

Marjoleine van der Burght, IB-er
marjoleine@obsdenboogerd.nl

Corina van Tuijl – Blom, administratie
corina@obsdenboogerd.nl

Anne van Horsen, conciƫrge
Anne@obsdenboogerd.nl


Bestuur
Stroomm
Kersenbogerd 4
5321 GW Rossum
0418 66 30 24
info@stroomm.nl
www.stroomm.nl


Contactformulier
Heeft u een vraag of wilt u een afspraak maken, dan mag u ons natuurlijk altijd bellen of mailen. U kunt ook gebruik maken van onderstaand contactformulier.